Cooperation

Maroko (Fot. Marta Marakchi © All rights reserved)

Maroko (Fot. Marta Marakchi © All rights reserved)

Reklama

Na stronie mogą pojawić się tylko i wyłącznie treści reklamowe zgodne z profilem i polityką portalu. Nie przyjmujemy reklam, które uznamy za nieetyczne lub niezgodne z naszą filozofią. Zastrzegamy sobie możliwość odmowy przyjęcia reklamy bez podania przyczyn. Teksty stricte marketingowe będą każdorazowo oznaczone jako takie. Nie publikujemy reklam ukrytych i zakamuflowanych. Osoby oraz firmy zainteresowane umieszczeniem reklamy, tekstu marketingowego, baneru etc. zapraszamy do kontaktu (z dopiskiem: “REKLAMA” w tytule maila).

W ramach wsparcia dla naszych twórczych sióstr, zamieszczamy ogłoszenia niekomercyjne oraz banery organizacji non profit za darmo. Potrzebujemy jednak środków na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwera i domeny. Chcielibyśmy również w przyszłości płacić naszym autorom za ich pracę. Dlatego zdecydowaliśmy się na pobieranie opłat za reklamę przedsięwzięć o charakterze komercyjnym. Istnieje jednak możliwość rozliczenia barterowego.

Matronaty

W ramach matronatu oferujemy: zamieszczenie informacji na stronie głównej naszego serwisu (z wyróżnieniem w slideshow) oraz na fanpage na Facebooku, a także umieszczenie banera w prawym panelu i w zakładce „Nasi partnerzy”. W zamian prosimy o zamieszczenie naszego logo na materiałach drukowanych i internetowych dotyczących wydarzenia oraz dodanie naszego logo do swoich partnerów. Logo do pobrania:

Dancing With Camels

Informacje prasowe

Serwis zamieszcza tylko i wyłącznie informacje prasowe zgodne z tematyką portalu. Jeśli masz wątpliwości czy Twój news nadaje się na nasz portal, odpowiedz sobie na jedno proste pytanie, w której kategorii wiadomości na naszej stronie byś go umieścił?

Autorzy

Żeby ta strona miała sens – potrzebuję Was, drogie Siostry Buddystki, Muzułmanki, Chrześcijanki… Wszystkie zainfekowane wirusem orientu babki z głowami pełnymi marzeń i pomysłów – łączcie się! Piszcie swoje uwagi, wskazówki, sugestie… Przysyłajcie swoje teksty i zdjęcia… Razem podbijemy nie tylko Maroko, ale cały świat!

Teksty na „DWC” mogą publikować wszyscy, o ile są one zgodne z tematyką i filozofią portalu, można je przyporządkować do działów i zostaną zaakceptowane przez kolektyw redakcyjny. Nie realizujemy wszystkich zgłoszonych pomysłów, nie publikujemy wszystkich nadesłanych tekstów i zdjęć – zastrzegamy sobie wybór. Teksty przed publikacją są redagowane w celu usunięcia błędów gramatycznych, ortograficznych i interpunkcyjnych – przy jak największym poszanowaniu indywidualnego stylu autora. Przesłanie tekstu i zdjęć do redakcji „DWC” taktowane będzie jako zgoda na ich publikację.

Chętnie nawiążemy też współpracę z religioznawcami, arabistami, fotografami, stylistami, tłumaczami, specami od marketingu internetowego i sprzedaży powierzchni reklamowej, specjalistami od social media, optymalizacji stron internetowych oraz technik SEO. Niestety, jak długo będziemy działali non profit, możemy zaoferować Wam jedynie dobrą zabawę i nowe doświadczenia 😦

Copyright

Kopiowanie i rozpowszechnianie za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej jest zabronione, chyba że zostało to uprzednio uzgodnione z redaktor naczelną serwisu. Wystarczy zapytać :)

Reklamy

2 thoughts on “Cooperation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s