Come to Marrakech! Nowa kampania Orsay wiosna/lato 2014 [LOOKBOOK]


Fot. Kolekcja Orsay Marrakech

Fot. Kolekcja Orsay Marrakech

Jak się nazywa najczęściej fotografowana modelka z Maroka? Oto Marrakech w kolejnej odsłonie! Tym razem w kampanii Orsay na sezon wiosna/lato 2014 – od romantycznej klasyki po egzotyczny styl boho…

Kolekcja inspirowana jest czerwonym miastem Marrakech, stąd bogactwo wzorów, kolorów i fasonów, które kojarzą się z egzotyką i orientalnym przepychem. Do egzotycznych zakątków Marrakechu nawiązują też liczne zdobienia. Wspaniale prezentują się na zdjęciach z kampanii, w której udział wzięły Rosanne Swart i Lejla Hodzic. Mnie osobiście bardziej zachwyca sam Marrakech niż kolekcja… ale to chyba nikogo już nie dziwi? Jego brudne i stęchłe mury wspaniale kontrastują z nieskazitelną urodą modelek.

Marrakech – określany mianem „Perły Południa” to miasto w południowo-zachodniej część Maroka, którego starówka wpisana została na listę dziedzictw kultury UNESCO. Znany jest z największego w Maroku targu, pełnego egzotycznych produktów, tętniącego życiem i kolorami. W Marakeszu znajdziemy oryginalną biżuterię, skóry i niezwykłe dodatki. Wąskie uliczki miasta kryją bogactwo kolorów tkanin, dywanów, ceramiki jak i wyjątkowych przypraw. Pobudzający zmysły przepych barw zainspirował nas do zorganizowania w tym fascynującym miejscu sesji zdjęciowej do nowej kampanii. To miejsce to oaza, w której widząc okazałe wzornictwo, gliniane domy i piękne minarety mamy wrażenie, że czas się zatrzymał. Tu właśnie, przez kilka słonecznych, październikowych dni, realizowana była ostatnia sesja.

Reklamy

One thought on “Come to Marrakech! Nowa kampania Orsay wiosna/lato 2014 [LOOKBOOK]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s