Opowieść o bogatych dzieciakach w Maroku. Marni dla H&M


Wciąż tropię marokańskie ślady w świecie mody. A tych na szczęście nie brakuje. Tym razem zeszłoroczna kolaboracja H&M z Marni, która zaowocowała krótkim spotem reklamowym autorstwa słynnej reżyserki, laureatki Oskara – Sophii Coppoli.

Historia, nakręcona przez reżyserkę w Marrakeszu jest bardzo intrygująca i tajemnicza. Główną bohaterką jest modelka Imogen Poots. Fabuła jest dość prosta – Imogen wraz z przyjaciółmi wybiera się na samochodową przejażdżkę po usianych egzotycznymi palmami krajobrazach Maroko, po drodze zażywa kąpieli słonecznych i odpoczywa w ocienionych ogrodach. Opowieść o bogatych dzieciakach w Maroko wciąga i sprawia, że myślimy już o wakacjach…

Obok Imogen Poots w filmie wystąpili: Liu Wen, Annabelle Dexter Jones, Sam Hayes, Antonine Peduzzi, Nicolas Peduzzi, Charlie Klarsfeld i Jonathan Frenck.

Krajobraz Maroka, słynne desenie Marni i autorska estetyka reżyserki to mieszanka wyjątkowa… Przy okazji kręcenia tego wyjątkowego filmiku powstały również zdjęcia do kampanii reklamowej.

Reklamy

One thought on “Opowieść o bogatych dzieciakach w Maroku. Marni dla H&M

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s